W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

x

Podkategorie


Delphia 47 - doskonały jacht oceaniczny – synergia architektury nautycznej i designu

Delphia 47 to flagowa jednostka stoczni – klasyczny, wierny TRUE YACHT o wyjątkowej charakterystyce kadłuba.

Na Delphii 47 można w pełni poczuć żywioł oceanu, zachowując jednocześnie poczucie pełnej kontroli nad jednostką. Nasz jacht jest niezwykle responsywny i pewnie się prowadzi. Duże gabaryty nie nastręczają żadnych trudności przy manewrach portowych, a na morzu zapewniają wyróżniającą stabilność. To wszystko, o czym można marzyć planując długodystansową wyprawę.

Wyjątkowo przestrzenny pokład i wnętrze jachtu zapewnią swobodę każdemu członkowi, nawet wyjątkowo licznej, załogi. Dlatego Delphia 47 spełni swoje zadanie jako łódź ownerska oraz czarterowa. Jacht posiada eleganckie i nowoczesne wnętrze z jasną mesą doświetlaną bocznymi oknami, obszerny kokpit oraz duży, tekowy pokład z platformą kąpielową. Jest również wyposażony w 2 koła sterowe. Dzięki samohalsującemu fokowi oraz rolowanemu grotowi, jednostka ta może być bez trudu obsługiwana przez jedną osobę.

Delphia 47 zachwyca eleganckim i stylowym wykończeniem, które nawiązuje do klasyki, ale jednocześnie jest świeże i nowocześnie zaprojektowane. Mesa jest dobrze doświetlona dzięki oknom bocznym i lukom w pokładzie. Przytulne wnętrze, wygodne koje, nowoczesny i wygodny kambuz oraz wspaniała, przestronna mesa sprawiają, że na Delphii 47, nawet wyjątkowo ceniące komfort osoby, poczują się jak w domu.

Delphia 47 powstała w oparciu o zasady zintegrowanej struktury jachtu YSI, przy wykorzystaniu technologii próżniowej infuzji laminatu LIM, dzięki czemu kadłub jest lekki i jednocześnie bardzo wytrzymały. Delphia 47 to kolejny przykład synergii idealnego wykonania i architektury nautycznej jachtów Delphia.

Model, dzięki swoim osiągom, sprawdzi się w rejsach międzykontynentalnych i podróżach dookoła świata. Potwierdza to tytuł „Croation Boat of the Year 2009” oraz nominacja do nagrody „European Yacht of the Year 2009 / 2010”.

"Delphia 47 świetnie sprawuje się w każdych warunkach. Jest zwrotna i bez trudu osiąga prędkość 8 węzłów. Ale co najważniejsze - Delphią 47 żegluje się niesamowicie łatwo. Krótko mówiąc - absolutnie kocham ten jacht." Ivan Bertelsen - Borel Yachting Magazine

W każdej wersji wnętrza umożliwiamy dostosowanie tej jednostki do indywidualnych potrzeb przyszłego właściciela.Masz pytanie odnośnie naszej oferty?

Zamów rozmowę z naszym doradcą, wybierz dogodną dla Ciebie porę kontaktu.