W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

x

Prezentujemy niezwykle praktyczny i funkcjonalny jacht, który oferuje jeszcze więcej komfortu i możliwość wypoczynku bliżej natury.

Nautika 1150 Voyage to pierwszy model z nowej linii jachtów, w których przestrzeń została podzielona na strefę dzienną i nocną.

Część dzienną stanowi pokład dziobowy, otoczona panoramicznym oknem mesa oraz otwarty kokpit z platformą rufową, wyposażony w wygodne kanapy. Mesa i kambuz sąsiadują ze stanowiskiem sternika, dzięki czemu podczas podróży wszyscy mogą przebywać razem niezależnie od tego, czy w danym momencie chcą cieszyć się słońcem, przygotować lub spożywać posiłek, czy też odpoczywać na jednej z kanap.

Nautika 1150 Voyage oferuje mnóstwo przestrzeni dla tych, którzy lubią korzystać z uroków kąpieli słonecznych. Rufowa kanapa w kokpicie w łatwy sposób rozkłada się, dzięki czemu nawet liczniejsza załoga będzie miała wygodne miejsce do opalania. Dodatkowo na przednim pokładzie znajduje się przestronny materac słoneczny. Jednostka dostępna jest również w wersji SunFly, w której dach zaaranżowano w przestrzeń doskonałą do relaksu wprost pod gołym niebem.

Pod pokładem Nautiki 1150 Voyage znajduje się strefa odpoczynku, w której można odnaleźć spokój i odosobnienie. Jacht posiada dwie obszerne kabiny oraz dedykowane łazienki z prysznicem.

Nautika 1150 Voyage łączy w sobie zalety houseboat’ów i łodzi ślizgowych. Jest jednostką bezpieczną, o dużej manewrowości, świetnej widoczności i niewielkim zanurzeniu.

Kategoria projektowa B otwiera przed użytkownikami wody śródlądowe i morskie. Dzięki praktycznym półpokładom i łatwemu przejściu na burtę ze stanowiska sternika jacht jest łatwy w obsłudze i zapewnia wygodną komunikację między częścią dziobową i rufową.

Natomiast opcje wyboru jednej z trzech konfiguracji silników o mocy od 50 do 450 KM i zastosowania dwóch sterów strumieniowych dają możliwość dostosowania napędu jednostki w zależności od indywidualnych wymagań.

 

  •   
  •   
  •   
  •   
  •   
  •   
  •   
  •   

 

Długość całkowita (LOA)

 10,80 m35,43 ft
Długość kadłuba9,95 m32,64 ft
Największa szerokość3,45 m11,32 ft
Zanurzenie minimalne0,60 m1,97 ft
Zanurzenie maksymalne0,90 m2,95 ft
Masa minimalna7200 kg15873 lbs
Typ silnikawbudowany
Silnik (max.)450 HP
Pojemność zbiorników paliwa300,0 l66,0 gal.UK
Poj. zbiorników wody czystej250,0 l55,0 gal.UK
Poj. zbiorników wody brudnej160,0 l35,2 gal.UK
Kategoria CEB - 6
ProjektantTomasz Rosiński

Masz pytanie odnośnie naszej oferty?

Zamów rozmowę z naszym doradcą, wybierz dogodną dla Ciebie porę kontaktu.