ABOUT US – O NAS

Witamy na naszej stronie!

Morze widziane z lądu jest piękne, intrygujące, bezkresne. Widziane z jachtu budzi szacunek i respekt. Daje wolność, ciszę i wytchnienie od zgiełku ulicy. Nie wybacza błędów. Wymaga dyscypliny. Nagradza wschodami i zachodami słońca. Daje wolność budując więzi i zaufanie.

Nasza misja

Polska to piękny kraj. Jeziora, rzeki, kanały i wreszcie dostęp do morza. Lotniska, promy, pociągi, autostrady. Dostęp do całego świata. Podróże nie tylko kształcą, ale budują świadomość. Jachty wychodzące w morze w przepięknym Cannes czy pływające po norweskich fiordach to rzeczywistość na wyciągnięcie dłoni. Łodzie motorowe, żaglowe czy pływające domy to codzienność życia w wielu krajach, spędzania wolnego czasu, weekendów. Nasza filozofia – pokazać, że w Polsce też jest to możliwe. Chcemy wykorzystać możliwości polskich akwenów. Wykorzystać potencjał naszych marin i znanych na świecie stoczni jachtowych. Oferujemy zarówno jednostki śródlądowe (bez patentu – licencji) oraz jednostki o zwiększonej mocy i jachty żaglowe. Prezentujemy również nowatorskie podejście do posiadania łodzi – domy na wodzie La Mare.

Poczuj wiar we włosach, rzuć mokrą od deszczu cumę i płyń. Na ryby, na Bornholm, przed siebie… Lub usiądź przy kominku, w saunie i oglądaj wschody i zachody słońca ze szlachetnym trunkiem w dłoni.

Spełniamy Twoje marzenia.

inż. Marcin Szumski

CEO, morski sternik jachtowy i motorowodny

Z nim rozmawiaj, z nim pływaj, pytaj i negocjuj, dobierz jacht do swoich potrzeb.

MSzumska3-1

dr Magdalena Szumska

Event & Account Manager

Dla Ciebie pomaluje świat, zapakuje jacht w kartonowe pudełko z aksamitną wstążką i ułoży pod choinką. Niemożliwe? Lepiej uwierz w to.